• DJ Taneczny Kotek

Symbol: A721
134.00
Wysyłka w ciągu 24 - 48h
Cena przesyłki 15
Przesyłka kurierska 15
Przesyłka kurierska pobranie 20
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.72 kg

Zamówienie telefoniczne: 731 751 101

Zostaw telefon
Opis

DJ Taneczny Kotek

 

Duży tańczący kotek to propozycja dla dzieci od 18 miesiąca życia. Kotek tańczy w miejscu w trybie STOP oraz chodzi i tańczy w trybie GO, zmiana trybów na spodzie zabawki. Ma wbudowany mikrofon, nagrywa to co mówimy i powtarza w zabawny sposób. Zabawka zasilana jest bateriami typu 4 x AA 1,5V których brak w zestawie.

Na górze zabawki znajdują się słuchawki kotka, które jednocześnie pełnią funkcję wygodnej rączki do przenoszenia. Są tam też trzy przyciski, które uruchamiają różne funkcje. Pierwszy przycisk „tańcz do rytmu" kot tańczy, macha rękami, biodrami, kręci głową w takt muzyki. Jeżeli przesuniemy przycisk na spodzie zabawki z pozycji STOP na GO, kotek dodatkowo chodzi i kręci się w kółko. Na brzuszku kotka migają kolorowe światełka.

Drugi przycisk „tańcz ze mną" kot uczy dziecko tańczyć, należy naśladować jego ruchy. I tu ponownie kotek tańczy w miejscu, lub chodzi i tańczy a na brzuszku kotka migają światełka.

Przycisk trzeci kotek nagrywa to co do niego mówimy i powtarza po nas. Podczas nagrywania świeci się czerwone światełko na brzuszku kotka a podczas odtwarzania zielone.

Jeżeli poruszymy ogonkiem kotka z boku na bok, usłyszymy zabawne efekty dźwiękowe.

Zabawa kotkiem pomaga wyćwiczyć poczucie rytmu u dziecka i nauczyć go podstawowych ruchów tanecznych.

Zabawka ma możliwość regulacji głośności. 

Wymiary

 

 

- kotek ok. 35 cm x 25 cm x 13 cm,

- opakowanie ok. 33 cm x 26 cm x 14 cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie