• Dron Sterowany ręką + pilot Quadrocopter RC0573

Symbol: RC0573 CZ

Lewitujący dron Mini Ufo zabawka na pilota

100.00
Wysyłka w ciągu 24 - 48h
Cena przesyłki 15
Przesyłka kurierska 15
Przesyłka kurierska pobranie 20
Dostępność Mało
Waga 0.16 kg

Zamówienie telefoniczne: 731 751 101

Zostaw telefon

Quadrocopter UAV Gravity Sensor - jest to propozycja zabawy dla dzieci  młodszych i starszych lubiących latające zabawki. Dron w całości wykonany został z plastiku, z fantastycznym oświetleniem LED, genialnie reprezentuje się w półmroku. Dron sterowany za pomocom specjalnego pilota zakładanego na rękę jak zegarek. Zabawka sterowana ręką, gestami ma szerokie możliwości manewrowania, wystarczy delikatny ruch ręką by zmienić kierunek lotu, w prawo lewo, góra dół. Po wystartowaniu utrzymuje się w powietrzu, obraca się wokół własnej osi w zakresie 360 stopni. Opaskę należy założyć na dłoń, wsuwając ją pomiędzy kciuk oraz nakładając pasek z przyciskiem na palec wskazujący. Silikonowa opaska posiada 12 stopniową regulację szerokości - będzie pasowała dla każdego. Zabawka jest lekka, dlatego szybko wznosi się w powietrze, 4 przeciwbieżne skrzydła jakie w nim zastosowano podnoszą jego stabilność podczas lotu.

Jak to działa:
Zabawkę uruchamiamy poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku znajdującego się na dronie. Zegarek pilot wymaga takiej samej czynności. Drona kładziemy na płaskiej powierzchni i czekamy, aż światełko zmieni się z migającego na stałe - po założeniu opaski i sparowaniu zabawki, uruchamiamy drona, który wystartuje na wysokość ok.120 cm. Następnie za pomocą gestów ręki z opaską należy nadać kierunek lotu zabawce. Początek jak i zakończenie lotu odbywa się za pomocą przycisku, który obsługuje się palcem wskazującym - jeśli sterowanie wymknie się spod kontroli, wystarczy nacisnąć przycisk pod placem wskazującym, aby dron zaczął lądować. Zasięg sterowania wynosi 50-80m, w zależności od terenu.
Zabawka reaguje na przeszkody - posiada wbudowane diody podczerwieni, które reagują na przeszkodę i sprawiają, że ją omija. W momencie gdy zbliży się do jakiejś przeszkody zmieni kierunek lotu oraz samodzielnie go stabilizuje.

Specyfikacja:
- czas lotu: 8 minut
- czas ładowania: 60 minut
- odległość zdalnego sterowania: 50-80m
- napięcie: 3,7V
- bateria w dronie: 3,7V 550mAh
- bateria opaski: 150mAh
- ładowanie: poprzez przewód USB
Wymiary:
- 17 x 17 x 3,5 cm
Waga:
- 0,070g

Zestaw zawiera:
- dron na podczerwień
- opaska do sterowania
- pilot do sterowania
- bateria
- zapasowe śmigła
- kabel USB do ładowania zegarka
- ładowarka do ładowania baterii

Zabawa zabawkami zdalnie sterowanymi pozwoli dziecku na wyuczenie cierpliwości, zdolności opanowywania latającej maszyny. Zestaw zapakowany został w kartonowe  opakowanie. Sklep Jokomisiada oferuje szereg zabawek zdalnie sterowanych.

Gwarancja 12 miesięcy
Waga 0,16kg
Płeć dziewczynka
Certyfikat CE
Wiek 14 +
Wymiar opakowania 20 cm x 20 cm x 10 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie