• FOLIA CARBON OKLEINA KARBON 3D 1,27M X 28M - ROLKA

Symbol: 30m CZARNA 3D
270.00
Wysyłka w ciągu 24
Cena przesyłki 15
Przesyłka kurierska 15
Przesyłka kurierska pobranie 20
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 731 751 101

Zostaw telefon

Termoplastyczna folia Carbon 3D

Folia jest dokładną imitacją włókna węglowego
– materiału wykorzystywanego do budowy bolidów Formuły 1. Została wytłoczona dlatego posiada wyczuwającą pod palcem strukturę. 

Cała rolka o wymiarach 1,27 x 30 m.

Zalety:

 • Dzięki wysokiej jakości wykonania charakteryzuje się odpornością na czynniki atmosferyczne, szorowanie, ścieranie, zarysowanie czy środki chemiczne.
 • W łatwy sposób można ją usunąć przy pomocy ciepła nawet po dłuższym czasie.
 • Okleina jest coraz częściej stosowana w tuningu samochodów – wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.
 • Jejtermoplastyczne właściwości sprawiają, że po podgrzaniu idealnie nadaje się do oklejenia niemal każdej powierzchni: kokpitów, lusterek, masek i zderzaków a nawet telefonów komórkowych, laptopów i wielu innych urządzeń.
 • Świetnie tuszuje wszelkie niedoskonałości, odbarwienia, rysy i wgniecenia samochodu bez potrzeby odwiedzania lakiernika.

Pamiętaj!

Dokładne przycięcie folii ułatwiają znajdujące się na wewnętrznej stronie równomiernie rozmieszczone linie. Pamiętaj o przygotowaniu zestawu montażowego: nożyk, rakla i odtłuszczacz do aplikacji folii, które znajdziesz na naszych aukcjach w super cenie!

Jak przyklejać folię carbon?

 1. Po pierwsze oprócz folii przydatne będzie nożyk lub nożyczki, źródło ciepła np. suszarka. Niezbędny jest również preparat do odtłuszczenia powierzchni, na której będzie naklejona folia (np. benzyna ekstrakcyjna, denaturat lub inny alkohol) oraz narzędzie do wygładzania naklejonej folii rakiel lub szmatka.
 2. Po przycięciu folii do odpowiednich rozmiarów kolejnym krokiem jest przygotowanie powierzchni na której ma się znaleźć okleina.
 3. Aby dobrze przylegała konieczne jest odtłuszczenie powierzchni na której ma się znaleźć folia np. denaturatem. Powierzchnia musi być czysta i gładka.
 4. Teraz możemy zabierać się za przyklejanie. Najlepiej jest na początku odkleić tylko część papieru zabezpieczającego folię.
 5. Podczas przyklejania do nierównych powierzchni niezbędny będzie strumień ciepła wpływający na plastyczność folii.
 6. Aby uniknąć pęcherzyków folię wygładzamy od środka ku brzegom.
 7. Po oklejeniu całej zamierzonej powierzchni odcinamy nadmiar folii.
 8. W przypadku kiedy chcemy coś poprawić lub zmienić wystarczy folię odkleić i przykleić ponownie. W celu odklejenia konieczność użycia ciepłego powietrza nastąpi dopiero po kilku godzinach.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie