• Dostawa

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. 

Ze względu na bezpieczeństwo, wygodę oraz czas realizacji polecamy wybór formy wysyłki – Kurier DPD lub Kurier Inpost.

O szczegółach doręczenia Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki kurierskiej DPD należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki kurierskiej Inpost należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

W przypadkach większych przesyłek typu samochody na akumulator, quad lub gokart przesyłki wysyłane są kurierem POCZTEX 24.

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki kurierskiejDPD należy wkleić numer listu przewozowego na stronie https://emonitoring.poczta-polska.pl/https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

W niektórych przypadkach paczki mogą być wysyłane kurierm GLS lub DHL.

W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, poluzowanej folii, uszkodzenia taśm firmowych kompletność i stan należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków bądź uszkodzeń należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać czas niezbędny do sprawdzenia zawartości paczki.

W razie Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do Sklepu.

Koszt wysyłki kurierskiej wynosi 15,00 zł w przypadku płatności z góry, zaś 20,00 zł w przypadku płatności za pobraniem (u kuriera) - nie dotyczy paczek ponadgabarytowych i przekraczających 30 kg - w takim wypadku ceny ustalane są indywidualnie do każdego produktu.

Metody płatności

  • Za pobraniem u kuriera
  • Przelew tradycyjny – dane do przelewu:

DGS Dawid Gudalewski
Bohaterów Monte Cassino 15/23
15-873 Białystok

Numer konta mBank: 77 1140 2004 0000 3802 7765 8563